דלג על פקודות של רצועת הכלים
דלג לתוכן ראשי
אוונגרד : Love is in the air

Love is in the air

לכבוד יום האהבה, שוחחנו עם מספר זוגות שמצאו אהבה ברחבי הבינתחומי הרצליה ומצאנו את חלקם מאורסים או נשואים עם ילדים. הכירו אותם בשאלון זוגי וקיטשי במיוחד

מאת: דין בינס, סטודנטית שנה ג' בבית ספר סמי עופר לתקשורת
 
איך מוצאים אהבה במאה ה-21? מצד אחד, יש את אלו המשתמשים באתרי היכרויות, ברשתות החברתיות או באפליקציות השונות. מצד שני, יש את אלו החוזרים לדרך הישנה והטובה - היכרות על ספסל הלימודים. לכבוד יום האהבה, שוחחנו עם מספר זוגות שמצאו אהבה ברחבי הבינתחומי הרצליה ומצאנו את חלקם מאורסים או נשואים עם ילדים. הכירו אותם בשאלון זוגי וקיטשי במיוחד
 
ההיכרות של זיו שקדי, סטודנטית שנה ד' בבית ספר רדיזנר למשפטים, ובן זוגה איתי קופר, סטודנט שנה ב' בביה"ס, הייתה לא צפויה כלל, כאשר זיו הייתה החונכת של איתי במהלך שבוע ההיכרות הייחודי בבינתחומי.
 
 
 
 
כיצד הכרתם?
"הקשר עם זיו החל כבר בשבוע ההיכרות. הגעתי ליום הראשון כדי להראות נוכחות והתכוונתי להגיד לחונכת שלי, זיו, שאני מתכנן שלא להגיע לשאר השבוע. כשהיא שלחה לי הודעות להגיע לשיעורים חשבתי שהיא רומזת לי משהו, עד שגיליתי שהיה לה חבר. לאחר כמה חודשים היא נפרדה ממנו והצעתי לה לצאת איתי", מספר איתי.
 
מקום בילוי מועדף בקמפוס?
"לא יוצא לנו כל כך הרבה להתראות בקמפוס, אבל כשאנו מתראים אז לאכול בקפיטריה יחד זה הכי כיף בעולם", מספרת זיו.
 
התכונה האהובה בבן/בת הזוג היא?
זיו: "בעיקר חוכמה. איתי מצחיק וציני אבל גם איש שיחה שכיף לדבר איתו".
איתי: "טוב לב. זיו מתנדבת בהרבה מקומות ונותנת מעצמה הרבה מעבר לשעות הלימודים".
 
בעוד 10 שנים אתם?
זיו:" השאיפה שלי זה להיות עורכת דין מצליחה, וכמובן להישאר ביחד".
איתי: שנהיה מאושרים באופן כללי, ובאופן אישי אני מקווה להיות שותף במשרד חשוב".
 
 
רונה ונונו ודניאל קובי, סטודנטים שנה ג׳ בבית ספר סמי עופר לתקשורת, הכירו במהלך לימודיהם. הם התחילו ללמוד באותו המסלול, אך מצאו זה את זו רק במהלך תקופת המבחנים של שנה ב' והתאהבו.
 
 
 
 
כיצד הכרתם?
"דניאל ואני הכרנו בתקופת המבחנים השנייה של שנה א' כשהתחלנו ללמוד עם חברה משותפת למבחן. במהלך תקופת המבחנים חגגתי מסיבת יום הולדת ובמהלך המסיבה נשבתי בקסמיו. הוא הזמין אותי לסרט "טד" ומשם הכל היסטוריה", מספרת רונה.
 
מקום בילוי מועדף בקמפוס?
"אנחנו בעיקר אוהבים לשבת על הדשא מול הקפיטריה, כשיש שמש נעימה". מציין דניאל.
 
בעוד 10 שנים אתם? 
"רוצים כלב בולדוג צרפתי וכמובן שיהיו לנו ילדים, גם בנים וגם בנות".
 
 
רותם עדי ויאיר אפל מרמת השרון, סטודנטים שנה ג׳ בבית ספר לאודר לממשל, דיפלומטיה ואסטרטגיה, לקחו את עניין הזוגיות כבר לשלב הבא כשלפני מספר חודשים התארסו.
 
 
 
 
כיצד הכרתם?
"היינו חברים טובים כבר מהשנה הראשונה של התואר ולכל אחד מאתנו היה בן/בת זוג אחרים. בסוף השנה, אחרי ששנינו הפכנו לרווקים, יאיר הציע לי לצאת והסכמתי. לפני שלושה חודשים טסנו לרומא ושם הוא הציע לי נישואין. מספרת רותם. ״היה לי ברור שמערכת היחסים הולכת לכיוון הזה ולא היו לי ספקות בכלל, זה נשמע מאוד קיטשי אבל יש לי גם חברים שיעידו שאמרתי להם מהתחלה שרותם תהיה אשתי", מוסיף יאיר.
 
מקום בילוי מועדף בקמפוס?
"ללא ספק הכיתה של גב׳ שרה קול. יאיר ואני היינו במשך שנתיים באותו קורס אנגלית והמרצה ידעה על מערכת היחסים שלנו כך שהיה כיף בשיעורים איתה ואפילו שלחנו לה מייל כשהתארסנו ".
 
בעוד 10 שנים אתם?
יאיר: "גרים בבית במושב".
רותם: "בבית קטן במושב עם גינה כלבים וילדים, או ששנינו נהיה אנשי קריירה, נעבוד בחו"ל ונגדל את הילדים בבית ספר בינלאומי".
 
 
עומרי ומאי אקוניס הם דוגמא לכל זוג שהכיר אי פעם בבינתחומי. עומרי הוא יועץ פוליטי במשרד ראש הממשלה ומאי עובדת כמתאמת משלחות ומפיקת אירועים בארגון AJC (AMERICAN-JEWISH COMMITEE) בירושלים. הם נשואים, גרים יחד בהרצליה ולפני כשלושה חודשים נולדה בתם הבכורה אריאל.
 
 
 
 
כיצד הכרתם?
"הכרנו במסיבת אינטגרציה של המסלולים הישראלי והבינלאומי בבית ספר לאודר לממשל, דיפלומטיה ואסטרטגיה. לטענת עומרי, אני שלחתי חברה להתחיל איתו בשבילי כדי שייווצר קשר ראשוני. הדייט הראשון היה ב"ג'ון דו" בתל-אביב (מקום שכבר לא קיים, בכל זאת עברו כמו שנים...) וכלל ערב רומנטי שהסתיים בנשיקת לילה טוב", מספרת מאי.
 
 
התכונה האהובה בבן/ בת הזוג היא?
עומרי: "יש המון דברים שאני אוהב במאי, אבל אם צריך לציין כמה ספציפיים אז בעיקר את ההשקעה שלה בכל דבר שהיא עושה, הסדר והארגון שמאפיינים אותה, חוש ההומור, הרצינות, השקט הפנימי והיכולת המופלאה שלה לדעת ולזהות דברים גם מבלי שאגיד אותם".
מאי: "גם אני אוהבת בעומרי המון דברים, את חוש ההומור שלו והמסירות לכל דבר ועניין. היכולת להתפשר כשצריך, להתחבר ולתת מעל ומעבר לכל אחד, ובעיקר את הלב שלו והאהבה שהוא מפגין כלפי אריאל וכלפיי".
 
מקום בילוי מועדף בקמפוס ומחוצה לו?
"הכי אהבנו לשבת באזור הקפיטריה המרכזית, שם עומרי נהג לבלות די הרבה במהלך היום״, מספרת מאי.
 
בעוד 10 שנים אתם?
" רואים את עצמנו ממשיכים לגדל משפחה למופת, עם עוד כמה אחים לאריאל ולקיפי (הכלב שלנו). מבחינת קריירה, שנינו מאוד פטריוטיים ואוהבים את המדינה ורואים את עצמנו עוסקים בתחום גם בעתיד".

 
לכתבה זו התפרסמו 0 תגובות

דואר אלקטרוני:  
אני מאשר קבלת ניוזלטר ועדכונים (דוא"ל, SMS)