דלג על פקודות של רצועת הכלים
דלג לתוכן ראשי
אוונגרד : יום בחיי נלי תורג'מן

יום בחיי נלי תורג'מן

נלי תורג'מן, בוגרת בית ספר רדזינר למשפטים בבינתחומי הרצליה, גילתה כבר מגיל צעיר את משיכתה לתחום הנדל"ן. כיום, בגיל 36, היא משלבת בין שלושה תחומי עיסוק: עריכת דין בתחומי המקרקעין התכנון והבנייה, יועצת משכנתאות ומאמנת אישית

אור חיוחמו, סטודנט שנה ג' בבית ספר רדזינר למשפטים
 
נלי תורג'מן היא בוגרת תואר ראשון משפטים ומנהל עסקים בהתמחות מימון. את משיכתה לעולם הנדל"ן גילתה כבר מגיל צעיר בהשראת הוריה, אשר עבדו כיזמי נדל"ן והקימו את חברת הבנייה מוטי אמסילי (1991) בע"מ. עם סיום התואר, החלה נלי לעבוד כעו"ד המתמחה בתחום המקרקעין.

במסגרת עיסוקה הבינה את הצורך של לקוחותיה בניהול משא ומתן אפקטיבי ומושכל למול הבנקים ובמציאת הטבות ושיפורים לתנאי המשכנתא הנתונים. מעבר לעבודתה כעו"ד ויועצת משכנתאות, נלי הוכשרה כמנטורית Life Coach.

נלי, בת 36, מתגוררת בגדרה, נשואה לארז תורג'מן, "החצי השני שלה", ואמא לשלושה בנים, נועם (7), נהוראי (3) ודוד (2). בשעות הפנאי שלה היא אוהבת לבלות בחיק המשפחה והחברים הקרובים, נהנית לטייל בטבע ובחוף הים. מלבד כל אלה, אוהבת גם לכתוב, לצייר וללמוד לימודי תודעה והתפתחות אישית.

"נהניתי מאוד במהלך לימודיי בבינתחומי, תקופה שהתאפיינה באווירה של מצוינות, חדשנות, חשיבה מחוץ לקופסה ובינתחומיות. במרכז הבינתחומי הבנתי שאוכל לשלב בין מספר תחומי עיסוק ולהעניק ללקוחותיי שירות חדשני ומגוון", מספרת תורג'מן.
8:30 - פותחים יום. קמה בבוקר מלאת הודיה לעוד יום של עשייה, בדרך למשרד.
 

10:00 - פותחת את הבוקר בחתימת הסכם מכר עם לקוח עוברים יחד על סעיפי ההסכם תוך שמירה על האינטרסים של הלקוח.
13:00 - אבא שלי, השראה ענקית עבורי, הקים בעשר אצבעותיו חברת נדל"ן הבונה ברחבי הארץ. אני עוברת על תכניות מכר של פרויקט בקרית גת.
 15:00 - מאמינה בעוצמה נשית ולכן, דואגת להעצים את העובדות שלי וליצור להן סביבת עבודה תומכת, מפרה, מהנה ומלמדת. עם מנהלת המשרד הגב' דנה ונה.
 18:00 - הרמת כוסית חגיגית בנוכחות בני המשפחה, הוריי המנכ"לים, אחותי מהנדסת, אחי מנהל הפרויקטים ואנוכי. חוגגים קבלת אישורים לפרויקט הדגל של החברה.
 20:00 - בערב זוגי עם בעלי האהוב.

לכתבה זו התפרסמו 0 תגובות

דואר אלקטרוני:  
אני מאשר קבלת ניוזלטר ועדכונים (דוא"ל, SMS)